Evke Yapı, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1999 yılında Mimar Murat Evke ve eşi Elif Evke tarafından kurulan Evke Yapı, zaman içerisinde bünyesine kattığı mesleğinde başarılı, deneyimli mimarlar ile birlikte proje hizmetlerini amatör bir ruh, profesyonel bir disiplin ile sürdürmektedir. Evke Tasarım Grubu, değişen ve gelişen yaşam biçimlerine en uygun çözümleri tasarladığı mimari projeleriyle, Bursa ve çevre illerde hizmet vermektedir. Ayrıca Evke Yapı, tüm yaptıkları projelere veya dışarıdan gelen projelere Enerji Kimlik Belgesi de düzenleyebilmektedir.

evke

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.