Exclusive Networks Bilişim A.Ş. firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Merkezi İstanbul’da bulunan Exclusive Networks firması, yenilikçi siber güvenlik, ağ ve alt yapı teknolojilerinin büyümesini hızlandırır. Bu durum pazarın lider markaları ve bayileri ile çalışmaya yönlendirir.

exclusiveKatma değerli uzman teknik ekip ve pazarlama desteğini bir araya getirerek, yüksek değerli küresel bir distribütördür. Dünya çapındaki iş ortakları, değişen teknolojilerle birlikte oluşan yeni iş fırsatlarını firmanın güvencesi altında arttırmaktadır. Exclusive Networks sürekli olarak geleneksel  VAD (Value Added  Distrubutor) modelini yeniden tanımlar ve fark yaratır. Exclusive Networks Bilişim firması; tüm dünyada binlerce iş ortağı ile çalışmaktadır ve değişen – gelişen teknolojiyle beraber siber güvenlik alanında oluşan iş imkanlarını desteklemektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.