Febeach Hotel, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Febeach Hotel, yemyeşil bahçesi, eşsiz aktiviteleri, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteli “ Her şey dahil ” servisi ile misafirlerinehayallerindeki tatili sunmaktadır.Konforlu odalarında, 24 saat misafir kontrolünde, soğutma ve ısıtma imkanı, ücretsiz wireless bağlantısı bulunmaktadır. Tesisin donanımı arasında,lobby ve lobby bar, asansörler, sigara içilmeyen bölümlü kapalı restaurant, A La Carterestaurantlar, pastane, barlar, disko, internet köşesi, oyun salonu, dükkanlar, araba kiralama servisi, Tv köşesi, kütüphane salonu, doktor, hemşire, güzellik merkezi, kuaför bulunmaktadır. Denize 200 metre mesafede bulunan 4 yıldızlı otel, Antik Side’ye yaklaşık 3 kilometre, Manavgat’a 7 kilometre uzaklıkta olup; Antalya havalimanına ise, yaklaşık 50 dakika transfer mesafesindedir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Febeach Hotel

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.