Filomobil Kurumsal Hizmetler, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1980 yılından bu yana Otomotiv sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan Gürses Grup, bünyesinde bulundurduğu Fiat Gürses Plaza ile Fiat Ana Bayiliği, servis ve sigorta hizmetlerini, Gürses Opel Plaza ile Opel Ana Bayiliği, Opel &Chevrolet servis ve sigorta hizmetlerini, Toyota Gürses Plazası ile Toyota Bayiliği, servis ve sigorta hizmetlerini ve GRS markası ile araç kiralama sektöründe hizmet sunmaktadır.Gürses Grup şirketlerinden birisi olan, Filomobil Kurumsal Hizmetler A.Ş. ise, Shell Taşıt Tanıma sistemi Çözüm ortağı olarak 2010 yılından bu yana hizmet sunmaktadır.

Filomobil Kurumsal Hizmetler

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.