Fly Mutfak, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Fly Mutfak; doğallığın sanata dönüştüğü mekanlarınıza ve zevkinize uygun tasarımları bulabileceğiniz bir adrestir. Fly Mutfak, insan yaşamına konfor katmak üzere, mutfak mobilyaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizin en yüksek kapasiteli modüler mutfak üretim tesisine sahip Fly Mutfak; Bauhaus ve Koçtaş – B&Q gibi öncü ve büyük yapı marketlerin tedarikçisi olarak, güvenilir ve seri ürünler sunmaktadır.

fly mutfak

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.