Fransız Lape Hastanesi, e-Fatura, e-Defter’de Uyumsoft’u tercih etti.

Fransız Lape Hastanesi

Fransız Lape Hastanesi

Lape Hastanesi’nin tarihi Kırım Harbi’ne (1853-1856 Osmanlı – Rus Savaşı ) dayanmaktadır. Kırım Harbi’nde canları pahasına yaralı ve hasta askerlere Filles de la Charité Rahibeleri bakım vermiştir.

Böylece, Fransız Lape Hastanesi’nin temellerini atan ilk faaliyetler başlamıştır. Tüm doktorları, medikal destekleyici unsurları ve idari personeli ile Türkiye’nin ilk modern Psikiyatri Hastanesi, 150 yılı aşkın süredir, sizleri her gün bir öncekinden daha çağdaş, insanca, saygı ve güler yüzle karşılıyor.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.