Freşa, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1997 yılında Giresun’un İnişdibi beldesinde kurulan Çakırmelikoğlu Maden Suyu İşletmeleri, Türkiye’de ilk doğal meyve aromalı maden suyu üretimini gerçekleştiren kuruluşlardan biridir. Freşa, dünyada soğuk olarak yüzeye çıkan ender maden suyu kaynağına sahiptir.İşletmenin İnişdibi fabrikası; 3300 m2’lik kapalı bir alanda kurulmuştur ve 70.000 şişe/saat dolum kapasitesiyle üretim yapmaktadır. 2007 yılında Bursa’da Uludağ’ın eteklerinde kurulan Kurşunlu Fabrikası ise 200.000 şişe/saatlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en yeni ve modern tesislerindendir.

fresa

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.