Furkan Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 2004 yılında İnşaat sektörüne girdi.İnşaat sektörü, kalkınmanın yapı taşlarından biridir. Bunu çok iyi benimseyen Furkan Yapı, bu büyük endüstride bir rol üstlenerek, gerçekleştirdiği ilk projeden bugüne kadar her zaman en iyi hizmet anlayışını benimsemiştir.Bu anlayış çerçevesi içinde bizi seçen bütün müşterilerimizin memnuniyetleri ön planda tutulmuştur.Kaliteli malzeme ve üstün iş gücü ile bu sektörde daima en iyiler arasında yer almayı hedefledik. Bu sayede üstlenilen her işi zamanında ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilmiştir.Furkan Yapı Malzemeleri, müşterilerinin tüm malzemelerini tek tedarikçiden temin etmelerini sağlamaktadır.Zaman, enerji ve fiyat konusunda önemli tasarruf sunmaktadır. Satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi ile müşteri ilişkilerinde güven sağlamaktadır.

furkan yapı

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 6 bine yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.