Furpa Gıda, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1998 yılında Furpa Yenibağlar Şubesi ile parekende sektörüne adım atan Alpaslan Ailesi; kısa zaman içerisinde sırası ile Yenibağlar, Millet,Bağlaraltı, Kaplıkaya, İncirli, Panayır, Zümrütevler, Fethiye, Çamlıca, Kestel, Yeşilova, Başaran, Arabayatğı,Ertuğrul, Doburca, Özlüce Premium, Karaman, Emek, Yunuseli, Etibank, Küplüpınar, Başaran2, Yeşilova2 ve Gemlik Premium, Gemlik2,Mudanya,Hipodrom,Gürsu,Güzelyalı, Kestel2  gibi mağazaların açtı. Şubeleri ve Özlüce semtinde 5000 m2 kapalı alan lojistik deposu ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Furpa Marketler Zinciri, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

furpa

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.