Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.  Galsan Plastik, 1974 yılında kurulduğundan bu yana, bir hizmet sağlayıcısından beklendiği gibi tam bir bağlılıkla müşterilerine hizmet etmektedir. Galsan Şirket Modeli her zaman OEM’lere tedarikçi olarak çalışmıştır. 1980 ve 1990’larda şirket portfolyomuz çoğunlukla beyaz eşya sektöründen oluşmuştur. 2000’li yıllarla beraber Galsan otomotiv sektöründe büyümeye başlamıştır ve 10 yıllık sürekli büyümenin ardından global cirosunun %100’ü otomotiv OEM’lerinden oluşmuştur. Galsan’ın yüksek kalite bilincine sahip müşterilerine hizmet etmekte 40 yıllık tecrübesi vardır.

galsan plastik1i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor…