Gama Alfa Plastik İnovasyon Sanayi ve Ticaret AŞ firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 2011 yılında Kocaeli-Çayırova’da kuruldu. 5300 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren firma, otomotiv, beyaz eşya, küçük ev aletleri, elektrik/elektronik, mobilya, inşaat ve tarım endüstrisi için müşteri beklenti ve taleplerine özel, yenilikçi plastik kompaundlar üretmektedir. Senelik 45.000 ton üretim kapasite, deneyimli Ar-Ge ekibi, kapsamlı laboratuvar altyapısı ve yetkin teknik servis ağı sayesinde, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

gama alfa

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 6 bine yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.