Gazmer Petrol Ürünleri Plastik ve Kauçuk Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti.  2008 yılında, doğalgaz dağıtım piyasasında; Eğitim, Belgelendirme, Denetim, AR&GE ve teknik çalışmaların, sektör adına konsolide edilmesi amacı ile Gazbir’ in iktisadi işletmesi ve Teknik Merkezi olarak kuruldu. Gazmer kuruluş misyonu olarak, yarı yasal statüye sahip olan ve sektörel bazda başarılı bir yapıya dönüşmüş Alman Gaz ve Su Teknik Adamları Birliği (DVGW) yapısını örnek almıştır. Ana hedef ise; sistem, ürün ve iş gücü niteliğinin artırıldığı güvenli bir doğalgaz piyasasının oluşumudur. Türkiye doğalgaz piyasasındaki gelişmeleri takip ve sorunları tespit ederek bu sorunlara çözüm önerileri geliştirerek, gerekli araştırma, eğitim, koordinasyon, ilgili kurum ve kuruluşlar ile işbirliği ve toplum hizmetleri etkinliklerini evrensel standartlarda yürüterek doğalgazın ülke çapında etkin güvenli ve ekonomik kullanımını sağlamayı amaç edinmiştir.

gazmer

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.