Gedik Dış Ticaret Cam Sanayi Limited Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Gedik Dış Ticaret, 2004 yılında kurulmuş olup halen İstoç Ticaret Merkezinde faaliyetine devam etmektedir.Zücaciye ve cam ev eşyası grubunda tedarik ve üretim yapan firmanın, kendi bünyesinde uygulama atölyesi bulunuyor.Atölyede cam bardak ve diğer cam ürünler üzerine yaldız,boya,transfer ve tezyinat uygulamaları sanatsal bir titizlikle yapılmaktadır.Üretilen ürünlerin tamamı ihracat olarak Bulgaristan,Belçika,Azerbaycan,Sudan ve Kuzey Afrika ülkelerine gönderilmektedir.

gedik dış ticaret

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.