Geotem Jeoteknik Mühendislik şirketi, e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Geotem Jeoteknik Mühendislik şirketi, 1986 yılında faaliyete başlayan Özen Sondajcılık Firmasının kazandırdığı birikimle, isim değiştirerek 1994 yılında kuruldu. Kuruluşundan itibaren alan genişleterek sırasıyla Sondajcılık, Zemin Etüd, Mini kazık Ankraj , Enjeksiyon, Jet Grouting, Fore Kazık, Temel İnşaatları ve Aç-kapa Tüneller, Köprülü Kavşak, Alt Geçitler gibi projelerle büyüdü.

geotem

Bugün Türkiye’de konusunda önemli bir isim olan Geotem hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Zemin Araştırma, Zemin İyileştirme, İksa Sistemleri, Altyapı İnşaatları ve Proje Danışmanlık konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. İşverenin ve çalışanların mutluluğunu temel ilke edinen, teknolojide yenilik ve gelişmeyi takip eden ve uygulayan, kaliteden ödün vermeyen hızlı ve ekonomik çözümler firmanın temel kurallarıdır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.