Göksim İplik Tekstil Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 2003 yılında kurulan Göksim İplik, genç ve dinamik kadrosu ile her geçen gün daha da büyümektedir. Yurtiçi satışlarımızın yanı sıra ihracatta da büyük hızla ilerlemektedir. Rusya, Ukrayna, Mısır, İran Gibi Ülkelere ihracat yaparak ismini dünya markası haline getirmek için emin ve güvenilir adımlarla ilerlemektedir.

Ürünleri; Akrilik Hb, Akrilik Rx Ve Akrilik Karışımlı İplikler, Fantazi İplikler, Brode iplikleri, döşemelik ve perdelik iplikler olmak üzere çok çeşitlilik göstermektedir. Göksim İplik çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteden asla ödün vermeden hızlı adımlarla ticari hayatında ilerlemektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.