Görür Otomotiv, ülkemizin 3S (satış-servis-yedek parça) hizmeti veren 72 bayisinden birisidir. 1998 yılında Koç Topluluğu ile bayilik anlaşması yapmıştır. Düzce’de bulunan plazasında konusunda uzman insan kaynağıyla, ayda binin üzerindeki araca servis hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, 2.el araç alım-satımında, ayrı bir 2.el birimi oluşturmuştur. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firma, bu konuda birçok plaket almıştır. Örneğin, 2007 yılı Avrupa ve Türkiye’nin tüm bayileri arasında, birinci seçilen Görür Otomotiv, Ford Avrupa başkanı tarafından ‘The Chaırman’s Award 2007 (satış ve serviste kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti birinciliği) ile ödüllendirilmiştir.

Gorur Otomotiv

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.