Göryapı Mimarlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Göryapı AŞ, duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitesini arttırıp sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri portföyünü genişletmektedir. Ana faaliyet alanları; inşaat, yapısal güçlendirme, izolasyon ve dekorasyon hizmetleridir.

Goryapi Mimarlik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.