Gözde Tarım, Yapı, Mühendislik, Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Kurulduğu günden itibaren tecrübeli çalışanları, gelişmiş teknolojik ekipmanları ve sektördeki kaliteli hizmet anlayışıyla örnek teşkil eden Gözde Tarım Makineleri, müşterilerine uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektedir. Türk tarımının gelişimini destekleyen, çiftçinin ihtiyacı olan tarım makinelerinin üretimi için hizmet sunan Gözde Tarım, kaliteli makine üretimini ilke edinmiştir. Çekili Kırma Yataklı Orak Biçme Makinesi, Tam Hidrolikli ve Çekili Ekin Biçme Makinesi, Tanburlu Ot ve Yonca Biçme Makinesi, Hidrolikli Uzatmalı Tip Kepçe, Döner Başlıklı Tesviye Küreği ve Saman Aktarma Aspiratörü imalatıyla çiftçinin ve sektörün vazgeçilmezi haline gelen firma, kalite çizgisini istikrarlı bir şekilde yükseltmek için çalışmalarına devam etmektedir.

gozde tarim

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.