Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Şirket, 1997 yılında Göze Ticaret olarak, hurda ve geri dönüşüm sektörüne adım attı. 2008 yılında kendini yenileyerek, Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited şirketi olarak yoluna devam etmektedir. Faaliyetlerini, Samsun’daki Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm tesislerinde sürdürmektedir. Göze Hurdacılık Atık Toplama ve Geri Dönüşüm  ağırlık olarak PET geri dönüşüm üzerine deneyim sahibidir ve çalışmalarını plastik geri dönüşüm üzerine yapmaktadır. 2010 yılında yeni bir yatırımla plastik granür üretimine başladı. 2009 yılında aldığı lisansla, Karadeniz’deki tek Cam Ambalaj atığı Geri Dönüşümü fırına hazır cam kırığı hammaddesi hazırlama tesisini kurdu. 2011 yılında, Metal Ambalaj Atığı geri dönüşümü lisansını aldı ve demir çelik sektörüne hammadde tedarik etmektedir.

goze hurdacilik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.