Bursa’daki GRL Otomotiv Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.,e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Güral Grup şirketlerinden GRL şirketi, 1970’li yıllardan bu yana toplu taşıma  ve ticari araçlara koltuk sistemleri üretmektedir. Ar-Ge çalışmaları ve müşterilerinin desteği ile ticari araç  ve deniz araç koltukları piyasasındaki yerini güçlendirmeye devam etmektedir.

grl otomotiv

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.