Gür-Ay İnşaat ve Taahhüt Limited Şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1991 yılında İstanbul’da kurulan Güray İnşaat, birçok farklı projeyi hayata geçirmiş olmanın gururu ile yatırımlarına devam etmektedir. Kuruluş amacı öncelikli olarak; toplu konut projeleri geliştirmek ve bu projeleri hayata geçirmek olan firma, bu güne kadar 4000’ in üzerinde konut inşaa etmiştir. Otel, tatil köyü, tatil kompleksleri, turistik tesisler, toplu konutlar, fabrika, alışveriş merkezi ve prestijli yaşam kompleksleri Güray İnşaat’ın hayata geçirdiği belli başlı projeler arasında yer almaktadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

güray

 

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.