Hamidiye Su, 1898 yılında İstanbul’a kaliteli içme suyu sağlamak amacıyla, II. Abdulhamit’in emriyle kuruldu. 116 yıldır sektörde gerçekleştirdiği ilklerle, sektöre öncülük eden Hamidiye Su e-Fatura sürecinde, Uyumsoft’u tercih etti.

Bilindiği üzere Hamidiye Su, ülkemizin yanı sıra, yakın komşu ülkelerden yoğun talep gören su markasıdır. Su sektöründe tüm yenilikleri yakından takip eden ve üretim sistemleriyle teknolojik düzeyi en üst noktada bulunan Hamidiye Kaynak Suları, ülkemizde birçok ilke imza atmasıyla bilinmektedir.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık e-Fatura süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor. Global ve yerel ölçekte sektörünün lideri 1,500’ü geçen firma, Uyumsoft e-Fatura Sisteminde tıkır tıkır çalışıyor.