Has Tel Sanayi Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2000 yılında 15 bin metrekare üzerine Samsun Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan firma, çit teli, galvanizli düz tel, pvc düz tel, dikenli tel, çivi, tavlı tel, helezon tel, doğrultulmuş tel ve kurşun pul gibi geniş ürün yelpazesiyle Türkiye genelinde müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Müşterilerinin taleplerini karşılayan,  tutarlı, ilkeli, kaliteli üretim yapan, taahhütlerini,  verdiği sözleri yerine getiren, yaptığı anlaşmaların (kampanyaların ) arkasında duran Hastel firması, bayilerine ve müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

has tel sanayi

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.