Hassan Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Hassan Tekstil A.Ş., alanında Türkiye’nin en büyük kuruluşudur. Gruba adını veren Hassan, İstanbul Hadımköy’de 15.000 metrekarelik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Hassan, orijinal sentetik elyaflardan, iğnelenmiş ve desenlenmiş keçe üretir.Hassan tesislerinde siparişe göre, 80 gr.’dan 2000 gr/metrekareye kadar değişen ebat, kalınlık ve sertlikte mamul imalatı yapılmaktadır.Nonwoven temizlik bezi üretimi, Türkiye’de ilk kez bu tesislerde gerçekleştirilmiştir.Fabrikada Nonwoven ya da dokunmuş tekstil malzemeleri üzerine kaplamave laminasyon  işlemleri yapılabildiği gibi, özellikle ayakkabı sektörü için
fortbombe malzemeleri üretilebilmektedir.

hassan tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.