Hassas Plastik Ahşap İşleri Makina San. ve Tic.Ltd. şirketi;e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1997 yılında bireysel yatırım şirketi olarak kurulan Hassas Plastik’in Bursa DOSAB’taki üretim merkezi müşterilerine geniş yelpazede hizmet vermektedir. Hassas Plastik, teknolojinin en gelişmiş imkanlarını kullanarak, otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektörün plastik ihtiyacını karşılayan öncülerdendir.Firma, her geçen gün bünyesine yeni ürün çeşitleri ilave etmekte ve sektördeki atılımlarını sürdürmektedir.

hassas plastik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.