Unosay Kağıt ve Gıda (Hesaplı Market), e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Unosay Hesaplı Marketleri; Kavacık, Otağtepe, Tarabya, Ferah Mah. ve Çengelköy gibi İstanbul’un çeşitli ilçelerinde açtığı 10’nun üzerindeki şubesiyle hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Unosay Hesaplı Marketleri, haftanın 7 günü 8:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Hesaplı Market

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.