Home Store, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.

Home Store

Home Store

1984 yılında kurulan Home Store, dekorasyon, moda ve yeme içme sektörünün öncülerinden olmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk kez cafe ve mağaza içiçe konseptini bir araya getiren Home Store, 1986 yılında Akmerkez’de açılan mağazasıyla, uzun yıllar dekorasyon, moda ve yeme içme sektörüne yön verdi. 2013 yılında Avrupa ve Amerika’nın tanınmış öncü markalarına üretim yapan ERSA Tekstil bünyesine katılan Home Store, bugün 20’nin üzerindeki mağazasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Restoranları, bünyesindeki markaları ve koleksiyonlarıyla büyük ilgi gören Home Store hisseleri 2007 yılında devredildi. 2013 yılında ise Avrupa ve Amerika’nın tanınmış öncü markalarına üretim yapan ERSA Tekstil bünyesine katıldı. Levent Penso kurucusu olduğu markaya CEO olarak geri döndü.

Bugün 21 mağazayla hizmet Home Store İtalya’dan gelen ve İtalya’da özel olarak Levent Penso tarafından yaratılan koleksiyonları ile adeta bir Deja Vu yaşatıyor.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.