Hür Kimya, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Sektörün önde gelen firmalarından Hür Kimya Ticaret Limited Şirketi, 1977 yılından bu yana müşterilerine, dökme ve ambalajlı olarak kimyasalların; tedarik, depolama ve dağıtma konusundaki hizmetlerine devam etmektedir. Sağlam temellere dayandırılmış müşteri ilişkisi ve problem çözmeye dayalı kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Hür Kimya

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.