İKEA

İKEA, e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazası olan İKEA’nın, çoğu Avrupa’da olmak üzere 50’ye yakın ülkede mağazaları bulunuyor. Mağazalar, Avrupa’nın yanı sıra, Kuzey Amerika’da, Ortadoğu’da, Kuzey Afrika’da, Asya Pasifik gibi dünyanın dört bir yanında yer alıyor.

İKEA,

1943 yılında Ingvar Kamprad tarafından İsveç’te kuruldu. Sattığı ürünlerin fiyat/kalite oranı sayesinde, bugün dünyanın en yaygın mobilya mağazalar zincirine sahiptir. 2000’li yıllarda IKEA, ülkemize Maya Holding AŞ’nin ana hissedarı olduğu MAPA Mobilya ve Aksesuar AŞ iş ortaklığı ile girdi.

IKEA ürün gamı, kullanışlı ve kaliteli tasarımları düşük fiyata sunmaya odaklanmıştır. Evinizin her odası için dekorasyon çözümleri sunar ve herkesin tarzına hitap eder.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.