İlketap Etiket,e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1981 yılında Bursa’da kurulan İlketap Etiket, kuruluşundan bu yana etiket ve ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. 30 yıldır Türkiye genelinde gıda, meşrubat, su, madensuyu, temizlik, kozmetik ve kişisel bakım alanlarında faaliyet gösteren İlketap Etiket; kurumsal işletmelere, tabaka tekyüze etiketlerle, kendinden yapışkanlı opak, şeffaf-kuşe, metalize, PE, PP ve PVC rulo etiketler üretmektedir.

ilketap

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.