İncir.com, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv’de Uyumsoft’u tercih etti.

İncir.com

incir

İncir AŞ, 2012 yılında Yusuf Yıldırım’ın (MessengerFX, LiveGO Kurucusu ve CEO’su) öncülüğünde internet ve teknoloji sektörünün önde gelen yatırımcılarının tohum yatırımları ile kuruldu. İncir.com, hızlı büyümesi ve e-Ticaret sektörüne getirdiği yenilikçi iş modeli ile birçok girişimci ve yatırımcının dikkatini çekmiş, kuruluş aşamasından günümüze kadar toplamda yatırımcılarından yaklaşık 13 milyon TL yatırım almıştır.

İncir A.Ş. olarak hayatın ve dolayısıyla alışverişlerin hızla internete kaydığı bugünlerde, elinde hiç bir imkanı yada ürünü olmayan girişimcilere hayal gibi bir alt yapıyı hazır sunuyor ve isteyen herkesin internete dayalı yeni ekonomiden pay almasını hedefliyor.

İncir.com, Yazılım, Tasarım ve Hosting gibi tüm altyapısı hazır, teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay eTicaret mağazası.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.