İnova Otomotiv, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Ticari araçlar için yolcu koltuğu üreten İnova Otomotiv,2007 yılında Bursa’da kuruldu. Sektörün ihtiyacı olan yeni, ergonomik ve estetik ürünleri; yolcu emniyeti ve konforundan ödün vermeden, rekabetçi fiyatlarla sunmayı amaç edinen İnova Otomotiv; OEM firmaları ile sayısız projeler gerçekleştirmiştir.  Sektörde tanınan, konusunda bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman kadrosu bulunan firma, kara taşımacılığının yanı sıra demiryolu ve deniz taşımacılığına da uygun yolcu koltukları üretimi yapmaktadır.

inova

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.