İshakol Boya, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Türkiye’nin ilk boya üreticilerinden olan İshakol Boya, yıllardır Türk boya sektörüne öncülük ederek günümüzün çağdaş standartlarına ulaşmasına büyük katkılar sağlamıştır. Rize’nin Çayeli ilçesinden 1.Dünya Savaşı sıralarında genç bir atılımcı olarak İstanbul’a gelen Süleyman Sabit İshakoğlu, ağabeyleri ile birlikte Karaköy -Fermeniciler’de boya imalatı ve ticareti ile uğraşmak üzere Ishakzade Biraderler firmasını kurdu. Günümüzde İshakol Boya, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde satın aldığı arsanın üzerinde 40 bin metre karelik ve 100 bin ton/yıl kapasitesiyle yeni bir tesisi ile hizmete devam edecektir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

İshakol Boya

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.