Kaçar Tekstil ,e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Kaçar Tekstil, 1945 yılında Bursa’da ufak bir atölyede faaliyetlerine başladı. Yıllar içinde müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile büyüyen, gelişen Kaçar Tekstil, bugün 10 bin m2 kapalı alanda, aylık 500 bin mt dokuma ve baskı üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en köklü jakarlı döşemelik ve perdelik üreticilerinden biri olmuştur. Firma, üretiminin %80’ni yaklaşık 75 ülkeye ihraç etmektedir.

kacar tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.