Kardem Demir Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firmanın Gebze’deki depolarında,her yoğunluktaki proje metrajina göre, demirler boyutlandırılıp, kesim yapılarak inşaatta işleme hazır halde teslim edilmektedir. Kardem Demir, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa zamanda müşterilerine en az zahmeti çıkaracak şekilde her zaman hızlı güvenli ve problemsiz şekilde sağlamaktadır. Firma, geniş tedarik ağı ile her ürünün tüketim hızına bakmadan, stoklarında daima bulundurarak, müşterilerine siparişleri teslim etmektedir.

kardem demir

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.