Kınık Maden Suları, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Türkiye’nin en eski maden suyu firmalarından biri olan Kınık Maden Suları, 1952 yılında üretime başlamıştır. Kınık Maden Suları A.Ş. 2000’li yıllarda fabrika binasını ve makina parkını genişletmiştir.27,000 m² açık ve 9,500 m² kapalı alanda 4 hat üretim yapılmaktadır.165.000 şişe/saat dolum kapasitesi ve 3 vardiya ile 24 saat kesintisiz üretim gerçekleştirilmektedir.Bünyesinde; sade maden suyunun yanında meyve aromalı maden suyu Kınık Vio (limon, elma, karpuz-çilek, nar, mandalina), Türkiye’de ilk ve tek gerçek meyveli, zengin mineralli vitaminli Kınık Activ ( limon, elma ve çilek )ve Kınık limonata üretimi yapılmaktadır. 20 çeşit ürün ambalaj çeşidi bulunmaktadır.

kinik maden sulari

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.