Koçaslan Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Başlangıçta sınırlı sayıda araç ve personel ile yola çıkan Koçaslan, yurt dışı partnerleriyle yapmış olduğu işbirlikleri ile personel, tesis, araç kalite ve miktarlarında yaptığı yatırımlar ile büyümeye devam etmektedir. Şirket, yönetim anlayışında, kurumsal yapılanma ve kalite sertifikasyon programlarını başarıyla tamamlayıp, modern iş uygulamalarını şirket kültürüne yansıtarak, nakliye unsurlarının tüm modellerini bünyesine katmış, hareket alanlarında global bir yapıya dönüşmüştür.

Koçaslan Nakliyat İnşaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.