Kondaş Kondansatör Sanayi Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Kondaş Kondansatör, 1973 yılında kurulmuştur ve Türkiye’deki ilk kondansatör üreticisi firmadır. 43 yıldır, teknolojisini ve ürün yelpazesini geliştirmek suretiyle ülkemizin en büyük kondansatör üreticisi olma özelliğini korumuştur. Kondaş, sayısı 100’ün üzerinde deneyimli mühendis ve yetenekli işçiden oluşan kadrosuyla, en kaliteli ve uygun maliyetli ürünleri üretmekte, her yere uzanan dağıtım ağıyla müşterisine sunmakta ve satış sonrası servisi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

kondas kondansator

Kondaş’ın çevre dostu ürün yelpazesinde aşağıda sıralanan ürünler bulunmaktadır:Alçak Gerilim Güç Kondansatörleri (Kutu Tipi); Alçak Gerilim Güç Kondansatörleri (Silindirik); Harmonik Filtre Reaktörü; Şönt Reaktörleri; Güç Kontrol Röleleri; KompanzasyonKontaktörleri; Enerji Analizörleri; Su Soğutmalı Endüksiyon Ocak Kondansatörleri; 1 ve 3 Fazlı Orta Gerilim Kondansatörleri; Harici Kullanım için Kondansatör Bankları; Dahili Kullanım için Kompanzasyon Panelleri; IP42 Vakum Kontaktörlü Otomatik Kompanzasyon Panelleri; Akım Sınırlama Reaktörleri vardır.

Toplam Kalite Yönetimi ve Çevre Yönetimi Sistem Standartları’nı kurumsal kültür olarak benimseyen ve her şartta uygulayan Kondaş, ISO 9001 belgesine sahiptir. ISO / IEC 17025 numaralı Deney ve Kalibrasyon Laboratuvar Yeterliliği Belgesine de sahiptir. Söz konusu akreditasyon, Kondaş’ın teknik yeterlilik ve güvenilirliğini ulusal ve uluslararası platformlarda desteklemektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.