Korumar Hotel De Luxe, e-Fatura ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Ülkemizde hızla gelişmekte olan otelcilik sektöründe Korumar Hotel De Luxe; hizmet standartını yükselterek, misafir memnuniyeti sağlıyor. Korumar Hotel De Luxe’nin aktiviteleri arasında;su sporları, hoca denetiminde dalış kursu ve dalışimkanı, tenis, masa tenisi, atari oyunu, bilardo, okçuluk, animasyon şovlarıyer alıyor. Korumar Hotel De Luxe’de, ulusal veya uluslararası toplantılar için 6 tam tesisatlıtoplantı salonu bulunmaktadır. Tüm salonlar, perdeli ve deniz manzaralıdır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Korumar Hotel De Luxe

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.