Kuriş Kereste, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Kuriş Kereste, bir asırdan bu yana orman ürünleri sektöründe; kereste imalatı, ihracatı, ithalatı yapan ve inşaatçılık alanlarında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Ülkemiz orman ürünleri sektöründe oluşan yeniliklere ve değişen koşullarına, ileri teknoloji üretim hatları ve deneyimli – tecrübeli uzman kadrosuyla hizmet vererek, piyasanın nabzını elinde tutmaktadır. Şubeleri ve bayileriyle, sektörünün öncü firmalarından birisidir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Kuriş Kereste

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.