Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura, e-Defter gibi ticaretin i-Dönüşüm projelerinde, ülkemizin lider entegratörü Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ile işbirliği yaptı.

LimakLogo-600

1976 yılında Limak İnşaat ile faaliyetine başlayan Limak Şirketler Grubu, sürekli ve dengeli büyüyerek turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı yönetimi ve operasyonları, liman işletmeciliği, gıda ve havacılık sektörlerini de faaliyet alanlarına kattı. Havaalanlarından limanlara, barajlardan sulama tesislerine, otoyollardan hidroelektrik santrallere, endüstriyel tesislerden petrol ve doğal gaz boru hatlarına, tatil köylerinden bina komplekslerine kadar başarıyla tamamladığı 100’den fazla projenin toplam değeri 6 milyar doları aşan Limak İnşaat Grubu, Engineering News Record Dergisi’nin yaptığı sıralamalarda dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden birisine sahip olan Limak Turizm Grubu, Antalya’daki Limra, Arcadia, Lara ve Atlantis otelleri ile Ankara’daki Ambassadore, İstanbul’da Eurasia ve İSG Havalimanı, Yalova Termal otellerinin yanı sıra Türkiye’nin birçok yöresine ve Kıbrıs’ta yeni yatırımlarına devam ederek gelişimini sürdürüyor. Limak Çimento Grubu; Siirt, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Bitlis ve Mardin Derik, Ankara, Balıkesir, Kırklareli ve İstanbul Ambarlı’da faaliyet gösteren 10 çimento fabrikasıyla 2011 yılı itibarıyla Türkiye’nin en büyük üçüncü çimento grubu haline geldi. Limak Enerji Grubu, elektrik üretim, dağıtım, perakende satış ve ticaretinden oluşan enerji değer zincirinin tamamında stratejik hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini yürütüyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yapımı ve işletmesinde gösterdiği başarıyı, Priştina Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı’na da aktaran Limak, ulaştırma sektöründeki başarılarına İskenderun Limanı’nı Akdeniz’in en önemli konteyner limanı haline getirerek devam ediyor. Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Limak Şirketler Grubu, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesiyle çalışmaktadır ve öncü şirketler arasında yer almaktadır.

“Uyumsoft güven verdi, çalışmaya devam edeceğiz”

‘Firmamız açısından, vitrin değil, güven ve itimat önemlidir’ diyerek sözlerine başlayan Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ Muhasebe Müdürü Sıttık Kaya, şunları söyledi:
“Uyumsoft yetkilileri ile görüştüğümüzde, bize güven verdi. Yaptığımız araştırmanın sonucunda, teknik altyapısını ve fiyatını da uygun bulunca çalışmaya başladık. Nisan 2014 tarihinden itibaren Uyumsoft ile işbirliği yapıyoruz ve geçen zaman içerisinde, kendilerinden memnunuz. Nitekim, herhangi bir sorun olduğunda, hemen çözüme kavuşturmak için anında gayret gösteriyorlar. Uyumsoft ekibi bilinçli, işinin sorumluluğunu biliyor ve bir de özverili çalışıyor. Zaten Uyumsoft’un referanslarına da bakınca, başarısı gözüküyor. İyi ki, Uyumsoft ile çalışmaya karar vermişiz ve çok memnunuz. Yeni dönemde, birkaç diğer 4 firmamız da, e-Fatura, e-Defter sürecine Uyumsoft ile girecektir. Teknik altyapısı, hizmeti ve personel kalitesi nedeniyle, Limak Şirketler Grubu olarak, Uyumsoft ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.