Mobil sağlık hizmetleri, özel hastane, evde sağlık hizmetleri alanında ülkemizin sayılı şirketlerinden Medline Hastaneleri e-Fatura sürecinde, Uyumsoft ile anlaştı.

Bilindiği üzere; 1995 yılında Türkiye’nin ilk özel mobil sağlık hizmetlerini vermeye başlayan Medline, 2001 yılından itibaren Esas Holding bünyesine katıldı. Esas Holding, sağlık sektöründeki büyümesini, 2007 yılında özel hastane ve 2011 yılında da evde sağlık alanında hizmet vermeye başlayarak göstermektedir. Esas Holding 2011 yılı itibariyle, sağlık alanındaki yatırımlarını Medline Sağlık Grubu çatısı altında toplamaktadır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık e-Fatura süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor. Global ve yerel ölçekte sektörünün lideri 1,500’ü geçen firma, Uyumsoft e-Fatura Sisteminde tıkır tıkır çalışıyor.