Mescioğlu İnşaat, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Mescioğlu İnşaat, Namık Ziya Mescioğlu önderliğinde, yapı sektöründeki tecrübeleri ışığında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana birçok proje tamamlayarak, Bursa’da yaşam alanları üreten Mescioğlu İnşaat, bugüne kadar, Proje 1001, Proje 1002, Proje 1003, Odunluk Projesi 1004, Proje 1005, Foreli Eveler 1, Foreli Evler 2, Mesken İş Merkezi, Foreli Evler 3, Foreli Evler 4, Akpınar Projesi, Yunuseli Projesi, Ertuğrul Projesi, Foreli Evler 5, Eğitim Projesi, Panayır Projesi, Yunuskent Projesi, Emek İş Merkezi, Foreli Evler 6 gibi birçok projeye imza atmıştır.

mescioglu insaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.