Metkon, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1993 yılında 3 kişilik kadroyla başlayan Metkon Endüstriyel, bugün 80’in üzerinde kadrosuyla üretim yapmaktadır. 35 değişik ülkede kullanılan 15 binden fazla Metalografi cihazı ile konusunda uzman bir firmadır. Metkon markalı ürünler, 5 kıtaya, birçok sanayileşmiş ülkeye ihraç edilmektedir. Firma, Metalografi ve Mikroserlik cihazları için gereken saç gövde parçalardan komplike mekanik gruplara, hidrolik ünitelerden mikroprosesör kontrollü elektronik kumanda sistemlerine kadar değişik alt guruplar, ISO 9001-2000 sistem kalite standardında ve CE sertifikalı olarak üretim yapmaktadır.

metkon

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.