Miele Elektrikli Aletler, e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti.

miele-logo

Miele

1899 yılında kurulan bir aile şirketidir. Şirket, mutfak, çamaşır, yer bakımı için ev aletleri ve sanayi işletmelerinde, ya da tıbbi kurumlarda kullanılacak cihazların üretimine odaklanmaktadır. 100 yılı aşkın bir süreden beri şu geçerlidir; Miele’ye güvenebilirsiniz, cihazlarınız sizi yarı yolda bırakmaz. Beyaz eşya sektöründe sadece Miele’ de çamaşır makinelerimiz, kurutma makinelerimiz, bulaşık makinelerimiz veya fırınlarımız gibi tüm ürünlerimiz 20 yıl kullanım esasına göre test edilmektedir. Birçok ülkede Miele beyaz eşya sektörünün ilgi gören markalarından birisidir. Miele, Alman pazarında tüm zamanların en iyi ürün markası seçilmiştir (“best brand ever”).

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

30 Haziran 2015 tarihine sona eren 2014/2015 çalışma yılında Miele € 3.490 milyonluk bir satış hacmi gerçekleştirerek 267 Milyon € ciro artışı ile %8,3 büyüme kaydetmiştir. Miele kendi evinde Almanya’da da 53 Milyon € bir artışta 1,030 Milyon €’luk satış hacmine ulaşarak %5,4 büyüdü. Almanya dışında ki pazarlarda ise Miele %10,1’lik bir büyüme gerçekleştirmiştir.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.