Mobilworx, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. 2006 yılında temeli atılan Mobilworx, bugün 3500 metre kare depo alanı ve başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm coğrafyasına yayılan 34 mağazasıyla hizmet veren kurumsal bir firmadır. Mobil dünyada, Türkiye’nin dünyaya açılan aksesuar markası olmayı amaç edinen Mobilworx, en iyi cihazlara en iyi aksesuarları sunmayı ilke edinmiştir.

mobilworx

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.