1985 yılında Mercan’da kaban imalatı ve toptan satışıyla faaliyetine başlayan Mstore Giyim, 1997 yılında Merter’de MStore markasıyla perakendeye ilk adımını attı. Erkek giyimin tüm ihtiyaçlarını bir arada bulunduran mağaza konseptinde, hem dünya markalarını hem yerel markaları harmanlayarak günün trendlerini zengin çeşitleri ile 3 farklı noktada, 2500 m² satış alanında tüketiciye sunmaya devam etmektedir.

mstore giyim

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.