MYL Lojistik Anonim Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. MYL Lojistik; 2007 yılında müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet sunmak, çözüm üretmek amacıyla kurulan, “Deniz Ticaret Odası”(DTO) ve “UTIKAD” üyesi yenilikçi bir lojistik firmasıdır. Faaliyetlerine, Türkiye- Avrupa arasında denizyolu taşımacılık hizmetiyle başlayan firma, Nisan 2012 yılında “MYL Logistics Deutschland Gmbh” şirketini de kurarak, Kıta Avrupası’nda büyümesini sürdürmüştür. Eş zamanlı olarak globalacenta ağı ile değişen pazar ve müşteri taleplerine göre tüm dünya ülkelerindeki hizmet ağını geliştirerek büyümeye devam etmektedir. MYL Lojistik; farklı lojistik ihtiyaçlarına göre başta Gıda olmak üzere, FMCG (Hızlı Tüketim Ürünleri), Otomotiv, Sağlık, Kimya, Tekstil, Endüstri, Yapı&Dekorasyon ve Teknoloji sektörlerine çözümler üretmektedir. MYL Lojistik, altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik ve tam hizmet anlayışıyla müşterilerimize deniz,kara, hava ve demiryolu taşımacılığı, depo yönetimi, gümrükleme ve dış ticaret çözümleri sunmaktadır.

myl lojistik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.