Number One Türk FM, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti.

number-one-fm-logo-615

Yabancı hit müzik yayını yapan Number One FM, sektörde ulaştığı başarıyı Türkçe pop müzik alanında yakalayabilmek için kurduğu radyodur.  Number One Türk; radyo, uydu ve internet üzerinden online yayın yapıyor. İstanbul merkez başta olmak üzere Türkiye’nin 15 farklı ilinde yayın ağı olan radyo kanalı, canlı yayın akışı içerisinde en seçkin Türkçe pop müzik şarkılarına yer vermektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.