ODİT Mühendislik İnşaat İş Güvenliği Akaryakıt San ve Ticaret şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2001 yılında faaliyete başlayan ODİT Mühendislik, kurulduğu günden itibaren yaptığı her inşaat ve uygulama ile sattığı ürünler ve verdiği hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmasına devam etmektedir. Yapı sektöründe kalitenin öneminin bilincinde olup, müşteri başarısı ve memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmak ilkesi olmaktadır.

odit muhendisliki-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.